Na sprzedaż

Od wielu lat dążymy do uzyskania wysokiej jakości wyżłów, zarówno pod względem eksterieru, jak i użytkowości. Rocznie przychodzi na świat kilkanaście szczeniąt z naszym przydomkiem hodowlanym. Jeśli czujesz się gotowy, by zostać właścicielem psa "z Czarnego Dworu", zapoznaj się z aktualną ofertą i zapowiedziami przyszłych miotów.

Przed podjęciem decyzji o zakupie warto przestudiować nasz dział z najczęściej zadawanymi pytaniami przez przyszłych właścicieli wyżłów.

Miot D: ICED CHOCOLATE z Czarnego Dworu x UBER z Czarnego Dworu

Miot urodzony 3 czerwca 2018 r.

O miocieRodowódRodziceGaleria szczeniątZamówienia

W hodowli „z Czarnego Dworu” urodziły się szczenięta po Champ. PL, 3xCACIB, P 1 UBER z Czarnego Dworu i Champ. PL, 2xCACIB ICED CHOCOLATE z Czarnego Dworu. Jest to powtórzenie skojarzenia z ubiegłego roku. Szczenięta po tej parze sprawdziły się jako wyżły o wspaniałych predyspozycjach do polowania oraz doskonałym eksterierze (np. BARCELONA, BROADWAY). Jest to ostatni miot UBERA w Polsce (pies przebywa obecnie poza granicami kraju).

Dostępne na sprzedaż są piesek i suczka o umaszczeniu brązowym (wszystkie szczenięta dereszowate z tego miotu są już sprzedane).

Kliknij, aby powiększyć rodowód

ICED CHOCOLATE z Czarnego Dworu
Champion PL, 2xCACIB


UBER z Czarnego Dworu
Champion PL, 3xCACIB, P 1

Jeśli jesteś zainteresowany zarezerwowaniem szczeniaka z tego miotu, wyślij e-mail na adres burski@czarnydwor.pl lub zadzwoń: 607817014.

Planujesz kupno wyżła?

Jeśli nie zadowalają Cię powyższe oferty, napisz do nas wiadomość ze swoimi oczekiwaniami dotyczącymi płci, wieku i umaszczenia. W odpowiedzi przedstawimy możliwe rozwiązania oraz informacje dotyczące planowanych miotów.