Na sprzedaż

Od wielu lat dążymy do uzyskania wysokiej jakości wyżłów, zarówno pod względem eksterieru, jak i użytkowości. Rocznie przychodzi na świat kilkanaście szczeniąt z naszym przydomkiem hodowlanym. Jeśli czujesz się gotowy, by zostać właścicielem psa "z Czarnego Dworu", zapoznaj się z aktualną ofertą i zapowiedziami przyszłych miotów.

Przed podjęciem decyzji o zakupie warto przestudiować nasz dział z najczęściej zadawanymi pytaniami przez przyszłych właścicieli wyżłów.

MIOT C - EVITA z Czarnego Dworu x DON z Czarnego Dworu

Szczenięta urodzone w listopadzie 2017 r.

O miocieRodowódRodziceWideoGaleriaZamówienia

Miot EVITY z Czarnego Dworu  po DONIE z Czarnego Dworu z końca 2015 roku, z którego psy doskonale prezentują się na ringach oraz w pracy myśliwskiej (różne championaty w kilku krajach  ukończyły i dyplomy I stopnia z Prób Pracy uzyskały: UTOPIA, UBER, ULANA), zadecydował o powtórzeniu tego skojarzenia. Liczę na to, że szczenięta urodzone w listopadzie 2017 będą dawać pełną satysfakcję swoim właścicielom. Poprzedni miot charakteryzuje poprawny eksterier, doskonała psychika oraz ogólna elegancja. Często startująca w imprezach kynologicznych UTOPIA zalicza się do światowej czołówki w swojej rasie. Wierzę w to, że jej młodsze pełne rodzeństwo trafi w doskonałe ręce i będzie osiągało podobne wyniki.


Kliknij, aby powiększyć.
Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem szczenięcia, napisz do nas na adres burski@czarnydwor.pl lub zadzwoń: 607817014.

Planujesz kupno wyżła?

Jeśli nie zadowalają Cię powyższe oferty, napisz do nas wiadomość ze swoimi oczekiwaniami dotyczącymi płci, wieku i umaszczenia. W odpowiedzi przedstawimy możliwe rozwiązania oraz informacje dotyczące planowanych miotów.