Nasze psy na świecie

 

Wybrane opinie właścicieli psów

Dziękuję Ci za wspaniałego psa. Kilimandzaras już teraz perfekcyjnie poluje kaczki, choć nadal jest jeszcze bardzo młody. Podąża również za tropem i znajduje martwą zwierzynę. Jestem bardzo zadowolony, że mam go przy sobie.
Tadas Mikasauskaswłaściciel Kilimandzarasa
Hipnoza doskonale pracuje w polu. Dobrze przeszukuje teren, wysoko nosi głowę i jest bardzo wytrzymała. Świetnie aportuje i wystawia, a jednocześnie dobrze podąża za tropem i dochodzi ranną zwierzynę.
Melinda Szabówłaścicielka Hipnozy
Erin to suczka, która trafiła do mnie w wyniku efektu motyla - codziennie pytałam męża, czy mogę mieć drugiego psa, aż pewnego dnia gdzieś tam motyl zamachał skrzydłami i usłyszałam, że ok! Miał być zwykły piesek do kochania, ale otrzymałam wyjątkową suczkę, z którą podbijamy świat! Życzę tego każdemu - wielkiej radości, sukcesów i spełniania marzeń z naszymi psimi przyjaciółmi!
Joanna Pomorska-Grochowskawłaścicielka Erin
Dziękuję za umożliwienie mi posiadania psa z Twojej hodowli! Sharon uczestniczyła już w 4 wystawach we Włoszech w klasie szczeniąt i za każdym razem uzyskała ocenę wybitnie obiecującą. Teraz moim następnym celem jest zdobyć z nią tytuł Championa Włoch!
Crescenzo de Falcowłaściciel Sharon
Piszę te słowa, by powiedzieć, jak szczęśliwy jestem, że poznałem Wojtka dobre 12 lat temu. Zawdzięczam mu wszystko, co wiem o wyżłach i hodowli psów, jako że zawsze chce się dzielić ze mną swoją wiedzą na temat tej rasy i wieloletnim doświadczeniem. Uważam go za jednego z najlepszych hodowców na świecie. Bardzo profesjonalny i z wysokimi standardami, co najlepiej pokazują wyniki osiągane przez jego hodowlę. Będę mu zawsze wdzięczny za Dona z Czarnego Dworu, wymarzonego psa, zarówno jeśli chodzi o osiągnięcia wystawowe, jak i pracę w polu. Dziękuję za wszystko!
Panayiotis Thomawłaściciel Dona
Chciałbym ogromnie podziękować Ci za Siegera z Czarnego Dworu. Mój piesek ma już 18 miesięcy i nie mógłbym być z nim bardziej szczęśliwy. Ma świetny charakter, jest typowym przedstawicielem swojej rasy z ogromną pasją do polowania. Bardzo szybko się uczy. To uroczy członek naszej rodziny. W wieku zaledwie 12 miesięcy otrzymał CAC - JBOB i BOS na Klubowej Wystawie Wyżłów 2016 na Cyprze. Doskonale zdał również testy hodowlane w wieku 14 miesięcy. Myślałem, że po tylu latach styczności z wyżłami widziałem już wszystko, ale Sieger zaskakuje mnie każdego dnia!
Anastasis Ppaklaswłaściciel Siegera
Wermut to wesoły i bardzo energiczny pies. Każdy, kogo spotykamy, twierdzi, że jest piękny. Kiedy spacerujemy z nim po mieście, ludzie zatrzymują nas i mówią, że im się podoba. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.
Daniel Bodinwłaściciel Wermuta